WhatsApp

Kurumsal IT Danışmanlık

Kurumsal IT Danışmanlık

07 Kasım 2022, 16:25
Kurumsal IT Danışmanlık

Kurumsal IT Danışmanlık


Kurumsal hayatta işlerimizi daha da yoluna koyma adına danışmanlık hizmetleri alırız. Örneğin; bir şirketin satışlarında sorun varsa, satış yapamıyor ya da hizmeti dolayısıyla çok müşteri şikayeti alıyorsa o işle ilgili bir sorun vardır. Bu sorunu içeride göremeyen kişiler olması dolayısıyla dışardan uzman bir gözün görerek analiz etmesi, sorunu bulması ve çözmek için gerekli bilgiyi ilgili kişilere vererek danışmanlık yapması gerekmektedir. Bu durum IT alanında da mutlaka mevcuttur. Hali hazırda çalışan bilgi işlem personeli tek başına komple olan bir işin içinden her zaman çıkamayacaktır. Dolayısıyla uzman ve dışarıdan bir göz soruna müdahale edebilir ve çözebilir. İnasya Bilgi Teknolojileri, tüm Kurumsal IT Danışmanlık hizmetleri için yanıbaşınızda.

Kurumsal IT Danışmanlık hizmeti, kısaca bilgi işlem konusunda gereken işlemler, yapılması gereken iyileştirmeler ya da yenilikler anlamına geliyor. İşletmenin faaliyet alanı belirleniyor, sistem gereksinimleri belirleniyor ve gerekli altyapı sağlanmaya başlanıyor. Bilişim anlamında düzeltilmesi gereken işler düzeltiliyor, sistemin rahat kullanımı adına iyileştirmeler yapılıyor. Sistemde yapılan değişikliklerin mevcut sisteme uygunluğu ve entegrasyonu kontrol edilerek gereken düzeltmeler yapılıyor. Elektronik cihazların kullanımı ya da serverlarda tespit edilen hataları ve arızaları onararak bakımları gerçekleştiriliyor. Yüksek bütçeli kurumsal iş çözümlerinde kullanılan sistemlerin sağlıklı olması ve aksamaması gerekiyor. Bunun için de gerekli danışmanlık hizmeti alındığında şirketler çok daha hızlı ve güvenli bir teknolojiye sahip olabiliyor.

Kurumsal IT Danışmanlık hizmetleri, ilk önce tüm sistemin incelenmesiyle başlıyor. Yapılan değişiklik ve yeniliklerin mevcut sistemi bozmadan ve yapıya uygun olması gerekiyor. Bu yüzden tüm analiz dikkatle yapılıyor. Bir proje oluşturulup başına bir yönetici atanarak gerekli eğitimler veriliyor. Kullanılan tüm çözümlerin yedeği alınarak, verilerin korunması sağlanıyor. Aksak ya da sürekli olarak sorun yaratan programlar ya düzeltiliyor ya da yeni programlara geçiliyor. Program için gereken eğitimler veriliyor ve bu programlara entegre olması amacıyla cihazlar yenileniyor. Gerekli veri tabanı, bulut hizmetleri ve programlar için güvenlik gibi tüm bilgi işlem aşamaları tamamlanarak sistem çok daha hızlı, işleri kolaylaştıran ve güvenli bir hale getiriliyor.

Bizimle iletişime geçerek,
Ücretsiz Teklif Alabilirsin.

www.inasya.com

  • 0216 225 94 09

  • bilgi@inasya.com

  • Topçu İbrahim Sok. AND Plaza No:8/10 D İç Kapı No:5 İçerenköy/Ataşehir/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: - Pazar: Kapalı
    Pazar: Kapalı