WhatsApp

Yedekleme Çözümleri

Yedekleme Çözümleri

23 Ağustos 2023, 11:52
Yedekleme Çözümleri

Yedekleme Çözümleri

İnasya ailesi olarak, müşterilerimize güvenilir ve kapsamlı veri yedekleme çözümleri sunuyoruz. Verilerin kaybolması veya hasar görmesi durumunda bile iş sürekliliğinizi sağlamak için kritik verilerinizi güvenle saklama imkanı sunuyoruz. , İşletmenin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş yedekleme stratejileri sunmaktayız. Veri miktarı, sıklığı ve önemi göz önüne alınarak en uygun yedekleme planını belirliyoruz. ve Bu sayede gereksiz yere kaynak harcamanın önüne geçiyoruz. , İnasya olarak, verilerinizi güvenli ve ölçeklenebilir bir şekilde bulut tabanlı sunucularımıza yedekliyoruz.

Bu yöntem sayesinde müşterilerimize fiziksel depolama cihazlarının sınırlamalarından kurtulurken veriye herhangi bir yerden erişebilme kolaylığı sağlıyoruz. ,Veri güvenliği, bizim için en üst düzeyde öncelik taşır. Verilerinizi güvenli bir şekilde şifreleyerek saklamak, yetkisiz erişimi engellemek ve sızmalara karşı korumak için ileri düzey güvenlik önlemleri alıyoruz ,veri kaybı gibi durumlarda ise a hızlı veri kurtarma hizmetleri sunarak iş sürekliliğinizi en üst düzeyde tutmanıza yardımcı oluyoruz. Tek bir tıklama ile verilerinizi eski durumuna geri getirme kolaylığı sağlıyoruz.

İnasya firması olarak, verilerinizi güvende tutmanız ve iş sürekliliğinizi sağlamanız için en iyi yedekleme çözümlerini sunmaktan mutluluk duyarız. Siz değerli müşterilerimize özel çözümlerimizle veri kaybı endişesi olmadan işinizi sürdürmenizi destekliyoruz

Müşterilerimize kesintisiz destek sağlamak amacıyla 7/24 erişilebilir bir destek ekibimiz bulunmaktadır. Herhangi bir sorun veya acil durumda size yardımcı olmak için hazırız.

Bizimle iletişime geçerek,
Ücretsiz Teklif Alabilirsin.

 

 

 

www.inasya.com

  • 0216 225 94 09

  • bilgi@inasya.com

  • Topçu İbrahim Sok. AND Plaza No:8/10 D İç Kapı No:5 İçerenköy/Ataşehir/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: - Pazar: Kapalı
    Pazar: Kapalı