WhatsApp

Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri

08 Kasım 2022, 13:39
Yazılım Çözümleri

Kurumsal Yazılım ÇözümleriYazılımı; bir donanımı, belli bir işi yapması için görevlendirilen komutlar bütünü olarak tanımlayabiliriz. Özel bilgi ve birikim gerektiren, yapıldığı işin bilişim anlamında sağlam zeminlere oturtulması gereken zor bir işkoludur. Çünkü dijitalde yapılan her işlemin altında bir yazılım yatmaktadır. Derin bir bilgisayar ve yazılım bilgisi olması gereken uzmanlarla yapılan bilgisayar yazılımlarını üç ana kategoriye ayırabiliriz. Uygulama yazılımları, nispeten daha kolay olan ve insanların kısayollar kullanarak işlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla kodlanmış yazılımlardır. Sistem yazılımları, aslında herkesin bildiği, Windows gibi kullanıcının ilk karşılaştığı, donanım ve yazılımların uyumlu çalışmasını sağlayan yazılımlardır. Bilgisayar programlama araçları ise, yazılan kodları bilgisayar diline çevirerek işlem yapılmasını sağlar. İnasya Bilgi Teknolojileri olarak, Bilgisayar Yazılım Çözümlerini sizler için uyguluyor ve işinizi geliştirmek amacıyla sunuyoruz.

Yazılım Çözümlerimiz, aslında hizmetinize sunduğumuz tüm çözümlerin temelini oluşturuyor. Bu temeli de sağlam bir zemine oturtmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Teknoloji baş döndürücü bir şekilde gelişiyor ve değişiyor. Bu değişikliklere ayak uydurmak için biz de kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. İşinde uzman ve kaliteli işler çıkaran personelimizi her daim eğitiyoruz ve hazır tutuyoruz. Bilgisayar yazılımlarını üreterek size özel çözümlerle özelleştiriyoruz.

Yazılım Çözümlerimizden bahsetmemiz gerekirse, işinizin gerekli ihtiyacına uygun olarak her saatte ve her yerden erişilebilir, size özel olarak hazırladığımız yazılım çözümleriyle her yeri ofisiniz olarak belirleyebilirsiniz. Uzaktan çalışmaya olanak veren bu sistem her zaman işinize rahatça ulaşmanızı sağlıyor. Satış, bir işletmenin doğru yapması gereken ana unsurudur. E-ticaret siteniz için hazırlanmış basit arayüzlü çözümlerle ürünleriniz rahatlıkla sergilenebilir, online satış ve ödeme çözümlerimizle sorunsuz bir şekilde ödeme alabilirsiniz. Aslında yıllardır Amerika ve birçok Avrupa ülkesinde çokça türeyen, son yıllarda ülkemizde de görmeye başladğımız ve gerçekten desteklenmesi gereken Start-Up yatırımları mevcut. Bir fikriniz var ve bunu küçük bir bütçe ile yaparak adınızı duyurmak istiyorsanız biz her zaman yanınızdayız. Örneğin daha önce hayata geçmemiş bir fikriniz var bunu bir mobil uygulamayla geliştirerek tanıtmak istiyorsunuz. Bilgisayar yazılımları ile desteklediğimiz uygulamanızın altyapısını güçlendirerek sizlere yardımcı oluyoruz. Geriye doğru bir yatırımcı bulmak kalıyor.

Bizimle iletişime geçerek,
Ücretsiz Teklif Alabilirsin.

www.inasya.com

  • 0216 225 94 09

  • bilgi@inasya.com

  • Topçu İbrahim Sok. AND Plaza No:8/10 D İç Kapı No:5 İçerenköy/Ataşehir/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: - Pazar: Kapalı
    Pazar: Kapalı