WhatsApp

Sistem Çözümleri

Sistem Çözümleri

08 Kasım 2022, 13:35
Sistem Çözümleri

SİSTEM ÇÖZÜMLERİ VE İŞ SÜREKLİLİĞİSistem, birbirine bağlı birimlerin, birbiriyle bağlantılı işlemleri gerçekleştirdiği, bir plana göre kurulan bir yapıdır. Farklı parçaların bütünü oluşturduğu ve ortak bir amaca hizmet eden planlar bütünü olarak da tanımlayabiliriz. Yani bir iş yapmak önce bir plan yapmak ve bir sistem kurmak gerekiyor. Kurulan bu sisteme bağlı çözümler geliştirirerek, plan dahilinde yapılan işi amaca götürmek gerekiyor. Ayrıca yaşanan gelişmeler de sürekli olarak iş planlarının değişmesi anlamına geliyor. İşte bu yüzden İnasya Bilgi Teknolojileri olarak siz müşterilerimize bütünleşmiş Sistem Çözümlerimizi sunuyoruz.

Switching planlaması yaparken bulut ve güvenlik çözümlerini birlikte kullanarak birbirine entegre bir hizmet sunuyoruz. Akıllı güvenli network yapılarımız sayesinde, siber saldırılardan korunmak için yeniden bir sistem inşa etmenize gerek yok. Sürekli geliştirdiğimiz güvenlik ağımız gözünüzü arkada bırakmıyor. Mobil çözümlerimiz sayesinde artık çok daha pratik mobil çalışma alanları inşa ederek her yerde işinizi yapmanızı sağlıyoruz. Her firmanın iş faaliyet alanı ve ölçek olarak büyüklüğüne uygun donanımların seçimi, kurulumları ve sunucularının belirlenmesi işlemini uzman ve sertifikalı kadrolarımızla gerçekleştiriyoruz. Sunucu çözümlerinin sağladığı avantajlardan bahsedecek olursak, sağlıklı bir sunucuya sahip olduktan sonra en başta operasyonel maliyetleriniz azalıyor. Daha düşük enerji tüketimiyle daha kolay yönetilebilirliği sağlıyoruz. Sistem Çözümlerinde verimli bir sürekliliği sağladıktan sonra, işlerinizde kesinti yaşamadan yüksek performansla çalışmanızı sağlıyoruz.

İnasya Bilgi Teknolojilerinin sunduğu Sistem Çözümleri hizmetlerinden biraz daha bahsedecek olursak, sağlıklı sunucu çözümlerini sizlerle tanıştırdıktan sonra veriyi doğru işleyebilme adına veri depolama ve yedekleme hizmetlerimizi sunuyoruz. Şirketler için veri aslında herşey demek. Yapılan günlük rutin işlerden, planlamalara, toplantı notları, projeler gibi tüm bilgilerin saklanması ve güvenli bir şekilde korunması gerekiyor. Sağladığımız veri depolama çözümleri sayesinde disk alanları optimum bir şekilde yönetiliyor, veri maksimum seviyede korunuyor. Yaşadığımız bu dijital hayatta, sakladığımız her veri bizim için hayati önem taşıyor. Bu yüzden çıkabilecek herhangi bir aksaklığa karşın, verileriniz yedeklenerek baştan ekstra şekilde koruma altına alınıyor. Sunduğumuz sunucu çözümleri ve veri yardımları ile sizin yapmanız gereken tek şey en iyi yaptığınız işinize odaklanmak. Biz de sizi daha da hızlandırmak işinizin kalitesini arttırmak için yanınızdayız.

Bizimle iletişime geçerek,
Ücretsiz Teklif Alabilirsin.

www.inasya.com

  • 0216 225 94 09

  • bilgi@inasya.com

  • Topçu İbrahim Sok. AND Plaza No:8/10 D İç Kapı No:5 İçerenköy/Ataşehir/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: - Pazar: Kapalı
    Pazar: Kapalı