WhatsApp

Lisanslama Çözümleri

Lisanslama Çözümleri

08 Kasım 2022, 13:32
Lisanslama Çözümleri

MİCROSOFT LİSANSLAMA ÇÖZÜMLERİBaş döndürücü şekilden gelişen teknoloji, artan rekabet şirketlerin sürekli olarak yenilik yapmaya ve hızlı olmaya itiyor. Bu durum da şirketlerde ve kurumlarda her alanda değişiklik yapması ve gelişmesi demek. Bu değişikliklerin de sağlıklı bir şekilde yapılması, güçlü rekabet koşullarında şirketleri ayakta tutuyor. Ancak bu adaptasyon sürecinin de dikkatle takip edilmesi gerekiyor. Çünkü dijital dönüşüm işlemi yanlış ellere bırakıldığında hem baştan kurulan yanlış bir sistem hem de ciddi maliyet demek. Dünyada varolan ve ayak uydurulması gereken değişim süreci, şirketler için Lisanslama Çözümleri adına değişik seçenekler sunulmasına da imkan sağlıyor. Çünkü artık geleneksel olarak kullanılan sahip olma modeli yerini kiralama ya da harcadığın kadar öde modeline bırakıyor.
Mevcut durumu doğru analiz ederek önce ihtiyaç olanın belirlenmesi gerekiyor. Bu ihtiyacın güncel çözümlere göre şekillenmesi ve buna göre bir plan uygulanması gerekiyor. Örneğin, Lisanslama Çözümleri’ne sahip olmak isteyen, ihtiyaçları yeni şekil almaya başlayan ya da korsan yazılımlar kullanarak sistemi zarar gören, verilerini kaybetmiş orta ölçekli bir işletmesiniz. Düşünceniz ve hedefleriniz ne olursa olsun, İnasya Bilgi Teknolojileri en iyi çözümleri sizlere sunmak için yanınızda. Birlikte bir yol haritası çıkararak, en uygun lisanslama yapısıyla sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sertifikalı, uzman ve işinde yetkin personelimizle en uygun planlamayı yaparak sizlere sunuyoruz. Üstüne sizlerin de düşüncelerini ve hedeflerini ekleyerek planımızda gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra işe koyuluyoruz. Hızlı bir şekilde dijital dönüşümünüze katkı sağlayarak ihtiyacınız olanı kullanımınıza sunuyoruz.
Lisanslama Çözümlerimiz, işletmenizin tipi ve büyüklüğüne göre değişiklikler gösteriyor. Lisanslamak istediğiniz ürün ya da yazılımlara göre şekilleniyor. Bu ürün ya da yazılımlarınızı nasıl kullanacaksanız, sizden aldığımız geri bildirime göre lisanslamanızı planlıyoruz. Microsoft Open programları, lisanslama için farklı tarifeler ve fiyat avantajları sunuyor. İhtiyacınıza uygun Open programını işletmeniz için şekillendirerek kullanımınıza sunuyoruz. İşletmenizde kullanmak istediğiniz yazılım için gerekli tüm yasallaştırma işlemleri, lisanslama işlemlerini biz gerçekleştiriyoruz. Satın almak ya da kiralamak istediğiniz ürünler için de danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu sayede işletmeniz dijital dönüşüm adına önemli yol katederek diğer işletmelerin önüne geçiyor.

Bizimle iletişime geçerek,
Ücretsiz Teklif Alabilirsin.

www.inasya.com

  • 0216 225 94 09

  • bilgi@inasya.com

  • Topçu İbrahim Sok. AND Plaza No:8/10 D İç Kapı No:5 İçerenköy/Ataşehir/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: - Pazar: Kapalı
    Pazar: Kapalı